Trafikalt grunnkurs

 Trafikalt grunnkurs er et obligatorisk kurs på 17 undervisningstimer som skal gi deg et godt grunnlag før du starter med øvingskjøringen.

For å kunne ta det trafikale grunnkurset må du ha fylt 15 år.

 

Neste kurs

Pakketilbud III - Trafikalt grunnkurs (TG)

23.04.18

3 500 KR

Fullt Mørkekjøring er inkludert!
Dag 1
23.04.18
kl 16:00 - 18:45 (Teori)
Isak Oluf Moe
Stavanger
Dag 2
24.04.18
kl 16:00 - 18:45 (Teori)
Isak Oluf Moe
Stavanger
Dag 3
25.04.18
kl 16:00 - 18:30 (Teori)
Isak Oluf Moe
Stavanger

4 timer førstehjelp - Førstehjelp (TG)

26.04.18

800 KR

Dag 1
26.04.18
kl 16:00 - 19:00
Svend Rasmussen

Pakketilbud III - Trafikalt grunnkurs (TG)

22.05.18

3 500 KR

Kjøp nå Mørkekjøring er inkludert!
Dag 1
22.05.18
kl 16:00 - 18:45 (Teori)
Isak Oluf Moe
Stavanger
Dag 2
24.05.18
kl 16:00 - 18:45 (Teori)
Isak Oluf Moe
Stavanger
Dag 3
29.05.18
kl 16:00 - 18:30 (Teori)
Isak Oluf Moe
Stavanger

4 timer førstehjelp - Førstehjelp (TG)

31.05.18

800 KR

Dag 1
31.05.18
kl 16:00 - 19:00
Svend Rasmussen

Pakketilbud III - Trafikalt grunnkurs (TG)

25.06.18

3 500 KR

Kjøp nå Mørkekjøring er inkludert!
Dag 1
25.06.18
kl 12:00 - 14:45 (Teori)
Cecilie Johansen
Stavanger
Dag 2
26.06.18
kl 12:00 - 14:45 (Teori)
Cecilie Johansen
Stavanger
Dag 3
27.06.18
kl 12:00 - 14:30 (Teori)
Cecilie Johansen
Stavanger

4 timer førstehjelp - Førstehjelp (TG)

28.06.18

800 KR

Dag 1
28.06.18
kl 16:00 - 19:00
Svend Rasmussen

Avd. Stavanger

Løkkeveien 11, 4008 Stavanger

48 50 44 11

stavanger@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Trafikalt grunnkurs (TG)

3 500 Kr
Spar 1 090 kr
  • Teori
  • 4 timer førstehjelp
  • Mørkekjøringsdemo
Velg kurs

Kurset inneholder:

- 10 timer med teori (diskusjon, refleksjon og regelverk)
- 4 timer førstehjelp med tiltak og plikter ved trafikkuhell
- 3 timer mørkekjøring

Er du over 25 år har du fritak for de første 10 timene av kurset.

Når trafikalt grunnkurs er gjennomført og registrert hos Statens vegvesen vil du i løpet av kort tid motta et bevis som gir deg rett til å drive med øvingskjøring. Egne regler gjelder for de forskjellige førerkortklasser.
Kravet til ledsageren er imidlertid alltid minimum 25 år og sammenhengende førerkort i minst 5 år for den klassen som det skal drives øvingskjøring for.

Prisliste

TG

Kurs

Teori

1 800 kr

Førstehjelp

800 kr

Teori

Mørkekjøring

1 990 kr

Andre varer

Lærebok m/oppgaver

350 kr

Ansatte

Lillian  Norby

Lillian Norby

Kundekonsulent

stavanger@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
Anne-Line Aanonsen

Anne-Line Aanonsen

Trafikklærer

anne.line.aanonsen@wright.no
Cecilie Johansen

Cecilie Johansen

Trafikklærer

cecilie.johansen@wright.no
Hege  Liland

Hege Liland

Trafikklærer

hege.liland@wright.no
Isak Oluf Moe

Isak Oluf Moe

Trafikklærer

isak.oluf.moe@wright.no
Jan Henrik Driftland Engø

Jan Henrik Driftland Engø

Trafikklærer

jan.henrik@wright.no
TOR INGE BROKJØB

TOR INGE BROKJØB

Trafikklærer

tor.inge.brokjob@tc.wright.no
Trond Bjørklund Olsen

Trond Bjørklund Olsen

Trafikklærer

trond.bjorklund.olsen@wright.no
Audun Helland

Audun Helland

Daglig leder/Trafikklærer

audun.helland@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Stavanger

Løkkeveien 11, 4008 Stavanger

48 50 44 11

stavanger@wright.no