Klasse BE

Skal du kjøre bil og henger med tillat totalvekt over 4250kg trenger man førerkort i kl BE. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil+henger) over 4250kg og inntil 7000kg.

Avd. Stavanger

Løkkeveien 11, 4008 Stavanger

48 50 44 11

stavanger@wright.no

Kontortid

Man - Tor

07:30-15:30

Fre

07:30-13:30

Lør - Søn

wright.no

Wright superpakke BE (BE)

7 300 Kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Førerprøve
Info Kjøp nå

Wright superpakke B96 (B96)

5 000 Kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
Info Kjøp nå

For å få dette førerkortet må det gjennomføres 7 timers obligatorisk opplæring på trafikkskolen. Kurset inneholder 2 timer sikring av last,  2 trinnvurderinger og 3 timer sikkerhetskurs på vei.

I denne klassen må man i tillegg bestå en praktisk førerprøve ved en av vegvesenets trafikkstasjoner for å få førerrett.

Klasse B96

Skal  du kjøre bil og henger med tillatt totalvekt over 3500kg kan førerkort kl B96 være en god investering. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil +henger) over 3500kg og inntil 4250kg.

» Les mer

Prisliste

B96

BE

Lastsikringskurs

925 kr

Kjøretime

815 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 445 kr

Trinnvurdering 2

815 kr

Trinnvurdering 3

815 kr

Lastsikringskurs

925 kr

Kjøretime

815 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 445 kr

Trinnvurdering 2

815 kr

Trinnvurdering 3

815 kr

Førerprøve

2 300 kr

Gebyr førerprøve

930 kr

Gebyr bilde til førerkort

80 kr

Gebyr utstedelse førerkort

300 kr

Ansatte

Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
Audun Helland

Audun Helland

Avdelingsleder/Trafikklærer

audun.helland@wright.no
Jan Henrik Driftland Engø

Jan Henrik Driftland Engø

Faglig leder/Trafikklærer

jan.henrik@wright.no
Lillian Norby

Lillian Norby

Kundekonsulent

stavanger@wright.no
Cecilie Johansen

Cecilie Johansen

Trafikklærer

cecilie.johansen@wright.no
Hege  Liland

Hege Liland

Trafikklærer

hege.liland@wright.no
Isak Oluf Moe

Isak Oluf Moe

Trafikklærer

isak.oluf.moe@wright.no
LEIF ARNE LIE OLSEN

LEIF ARNE LIE OLSEN

Trafikklærer

leif.arne.lie.olsen@wright.no
Trond Bjørklund Olsen

Trond Bjørklund Olsen

Trafikklærer

trond.bjorklund.olsen@wright.no

Kontortid

Man - Tor

07:30-15:30

Fre

07:30-13:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Stavanger

Løkkeveien 11, 4008 Stavanger

48 50 44 11

stavanger@wright.no