Klasse BE

Skal du kjøre bil og henger med tillat totalvekt over 4250kg trenger man førerkort i kl BE. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil+henger) over 4250kg og inntil 7000kg.

Avd. Jessheim

Trondheimsvegen 106B, 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Smittevernstillegg kommer i tillegg til våre pakkepriser

 

Wright superpakke BE (BE)

8 640 Kr
Spar 770 kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Førerprøve
  • Leie av tilhenger
  • Kjøretime
Info Kjøp nå

Wright superpakke B96 (B96)

6 040 Kr
Spar 770 kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Leie av tilhenger
  • Kjøretime
Info Kjøp nå

For å få dette førerkortet må det gjennomføres 7 timers obligatorisk opplæring på trafikkskolen. Kurset inneholder 2 timer sikring av last,  2 trinnvurderinger og 3 timer sikkerhetskurs på vei.

I denne klassen må man i tillegg bestå en praktisk førerprøve ved en av vegvesenets trafikkstasjoner for å få førerrett.

Klasse B96

Skal  du kjøre bil og henger med tillatt totalvekt over 3500kg kan førerkort kl B96 være en god investering. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil +henger) over 3500kg og inntil 4250kg.

» Les mer

Prisliste

BE

B96

Lastsikringskurs

925 kr

Leie av tilhenger

770 kr

Kjøretime

850 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 565 kr

Trinnvurdering 2

850 kr

Trinnvurdering 3

850 kr

Førerprøve

2 600 kr

Gebyr førerprøve

1 030 kr

Gebyr bilde til førerkort

70 kr

Gebyr utstedelse førerkort

200 kr

Lastsikringskurs

925 kr

Leie av tilhenger

770 kr

Kjøretime

850 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 565 kr

Trinnvurdering 2

850 kr

Trinnvurdering 3

850 kr


For rutiner og regler for avbestillinger, klikk her.

Ansatte

Martine Øverengen

Martine Øverengen

Kundekonsulent

jessheim@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionleder

svend@wright.no
Ingrid Elin Rolland Rasmussen

Ingrid Elin Rolland Rasmussen

Faglig leder / Trafikklærer

ingridelin@wright.no
Bjørn Robin Skuland Karling

Bjørn Robin Skuland Karling

Trafikklærer

jessheim@wright.no
Camilla Ottesen

Camilla Ottesen

Trafikklærer

camilla.ottesen@wright.no
Heidi Dahlen

Heidi Dahlen

Trafikklærer

heidi.dahlen@wright.no
Ingvild Tønnessen

Ingvild Tønnessen

Trafikklærer

ingvild@wright.no
Jonas Ramsli Hansen

Jonas Ramsli Hansen

Trafikklærer

jonas@wright.no
Kjell Smedsrud

Kjell Smedsrud

Trafikklærer

kjell@wright.no
Petter Skolseg Holm

Petter Skolseg Holm

Trafikklærer

petter.holm@wright.no
Stine Finnestrand

Stine Finnestrand

Trafikklærer

stine@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Jessheim

Trondheimsvegen 106B, 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no