Klasse BE

Skal du kjøre bil og henger med tillat totalvekt over 4250kg trenger man førerkort i kl BE. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil+henger) over 4250kg og inntil 7000kg.

Avd. Jessheim

Trondheimsvegen 106B, 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Smittevernstillegg kommer i tillegg til våre pakkepriser

 

Wright superpakke BE (BE)

6 990 Kr
Spar 1 080 kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Førerprøve
  • Leie av tilhenger
Info Kjøp nå

Wright superpakke B96 (B96)

5 000 Kr
Spar 770 kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Leie av tilhenger
Info Kjøp nå

For å få dette førerkortet må det gjennomføres 7 timers obligatorisk opplæring på trafikkskolen. Kurset inneholder 2 timer sikring av last,  2 trinnvurderinger og 3 timer sikkerhetskurs på vei.

I denne klassen må man i tillegg bestå en praktisk førerprøve ved en av vegvesenets trafikkstasjoner for å få førerrett.

Klasse B96

Skal  du kjøre bil og henger med tillatt totalvekt over 3500kg kan førerkort kl B96 være en god investering. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil +henger) over 3500kg og inntil 4250kg.

» Les mer

Prisliste

B96

BE

Lastsikringskurs

925 kr

Leie av tilhenger

770 kr

Kjøretime

815 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 445 kr

Trinnvurdering 2

815 kr

Trinnvurdering 3

815 kr

Smitteverntillegg

150 kr

Lastsikringskurs

925 kr

Leie av tilhenger

770 kr

Kjøretime

815 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 445 kr

Trinnvurdering 2

815 kr

Trinnvurdering 3

815 kr

Førerprøve

2 300 kr

Smitteverntillegg

150 kr

Gebyr førerprøve

1 000 kr

Gebyr bilde til førerkort

80 kr

Gebyr utstedelse førerkort

320 kr


For rutiner og regler for avbestillinger, klikk her.

Ansatte

Martine Øverengen

Martine Øverengen

Kundekonsulent

jessheim@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionleder

svend@wright.no
Ingrid Elin R. Rasmussen

Ingrid Elin R. Rasmussen

Faglig leder / Trafikklærer

ingridelin@wright.no
Arnfinn Trønes

Arnfinn Trønes

Trafikklærer

arnfinn.trones@wright.no
Bjørn Robin Skuland Karling

Bjørn Robin Skuland Karling

Trafikklærer

bjorn.karling@wright.no
Heidi Dahlen

Heidi Dahlen

Trafikklærer

heidi.dahlen@wright.no
Ingvild Tønnessen

Ingvild Tønnessen

Trafikklærer

ingvild@wright.no
Jonas Ramsli Hansen

Jonas Ramsli Hansen

Trafikklærer

jonas@wright.no
Kinney Sofie Benjaminsen Mølstre

Kinney Sofie Benjaminsen Mølstre

Trafikklærer

kinney@wright.no
Kjell Smedsrud

Kjell Smedsrud

Trafikklærer

kjell@wright.no
Petter Skolseg Holm

Petter Skolseg Holm

Trafikklærer

petter.holm@wright.no
Raymond Strømsten

Raymond Strømsten

Trafikklærer

rstromsten@hotmail.com
Stine Finnestrand

Stine Finnestrand

Trafikklærer

stine@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Jessheim

Trondheimsvegen 106B, 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no