Kontortid

Man - Tir

09:00-15:00

Ons

wright.no

Tor - Fre

09:00-15:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Lillehammer

Kirkegata 52, 2609 Lillehammer

46 44 00 05

lillehammer@wright.no

Avd. Lillehammer

Skal du ta førerkort for bil eller bil med henger, står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs. Dette kravet gjelder før all form for øvelseskjøring. Oppsatte kurs hos oss finner du via menyene under. Via MyPage har du tilgjengelighet for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi i morgen!!

Ansatte

Guro Håvardsrud

Guro Håvardsrud

Avdelingsleder / Kundekonsulent

lillehammer@wright.no
Steffen Rasmussen

Steffen Rasmussen

Regionleder

steffen@wright.no
Lisa Figenschow

Lisa Figenschow

Faglig leder / Trafikklærer

lisa.figenschow@wright.no
Ingeborg Korsveien

Ingeborg Korsveien

Trafikklærer

ingeborg.korsveien@wright.no
Ingvild Elvestad

Ingvild Elvestad

Trafikklærer

Ingvildelv@hotmail.com
ROBERT ØVERBY BAGSTAD

ROBERT ØVERBY BAGSTAD

Trafikklærer

robert.bagstad@wright.no
Simon Andreas Falk Bentzen

Simon Andreas Falk Bentzen

Trafikklærer

simon.bentzen@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger