Klasse D1E

Du må ha førerkort kl. D1E hvis du skal kjøre en motorvogn (Minibuss) som er godkjent for transport av flere enn 8, men høyst 16 passasjerer og trekke tilhenger med tillatt totalvekt over 750 kg. 

Avd. Jessheim

Trondheimsveien 106B - 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Jessheim har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Drammen Tungbil Gjøvik Tungbil Oslo Tungbil Sarpsborg Tungbil

Du må ha førerkort kl. D1 fra før for å kunne ta førerkort kl. D1E.

Har du førerkort kl. D1E gjelder det og for kl. BE.

For ytterligere informasjon, ta kontakt med våre kundekonsulenter.

Ansatte

MARTINE QUINNIES ØVERENGEN

MARTINE QUINNIES ØVERENGEN

Kundekonsulent

jessheim@wright.no
Ingrid Elin R. Rasmussen

Ingrid Elin R. Rasmussen

Faglig leder/Trafikklærer

ingridelin@wright.no
Heidi Dahlen

Heidi Dahlen

Trafikklærer

heidi.dahlen@wright.no
Jonas Ramsli Hansen

Jonas Ramsli Hansen

Trafikklærer

jonas@wright.no
Kjell Smedsrud

Kjell Smedsrud

Trafikklærer

kjell@wright.no
Kristen Andreas Glomset

Kristen Andreas Glomset

Trafikklærer

kriss.glomset@wright.no
Stine Finnestrand

Stine Finnestrand

Trafikklærer

stine@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionleder

svend@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Jessheim

Trondheimsveien 106B - 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no