Klasse BE

Skal du kjøre bil og henger med tillat totalvekt over 4250kg trenger man førerkort i kl BE. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil+henger) over 4250kg og inntil 7000kg.

Avd. Fredrikstad

Veumveien 26 - 1613 Fredrikstad

69 31 96 96

fredrikstad@wright.no

Kontortid

Man

09:15-16:00

Tir - Tor

09:30-16:00

Fre - Søn

wright.no

Wright superpakke BE (BE)

7 300 Kr
Spar 775 kr
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Leie av tilhenger
  • 2 stk Trinnvurdering
  • Førerprøve
Kjøp nå

Wright superpakke B96 (B96)

5 000 Kr
Spar 775 kr
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • 2 stk Trinnvurdering
  • Leie av tilhenger
Kjøp nå

For å få dette førerkortet må det gjennomføres 7 timers obligatorisk opplæring på trafikkskolen. Kurset inneholder 2 timer sikring av last,  2 trinnvurderinger og 3 timer sikkerhetskurs på vei.

I denne klassen må man i tillegg bestå en praktisk førerprøve ved en av vegvesenets trafikkstasjoner for å få førerrett.

Klasse B96

Skal  du kjøre bil og henger med tillatt totalvekt over 3500kg kan førerkort kl B96 være en god investering. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil +henger) over 3500kg og inntil 4250kg.

» Les mer

Prisliste

B96

BE

Opplæring

Kjøretime

815 kr

Trinnvurdering

815 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 445 kr

Teori

Lastsikringskurs

925 kr

Andre varer

Leie av tilhenger

775 kr

Opplæring

Kjøretime

815 kr

Trinnvurdering

815 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 445 kr

Førerprøve

2 300 kr

Teori

Lastsikringskurs

925 kr

Andre varer

Leie av tilhenger

775 kr

Gebyr til trafikkstasjonen og NAF

Bilde

75 kr

Gebyr førerprøve

880 kr

Utstedelse førerkort

280 kr

Ansatte

SIW HØKAAS HOLMSKOG

SIW HØKAAS HOLMSKOG

Kundekonsulent

Fredrikstad@wright.no
Terje Johansen

Terje Johansen

Faglig leder/Trafikklærer

terje.johansen@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
Malin  Eidal

Malin Eidal

Trafikklærer

malin.leufstedt.eidal@wright.no
Martin Rasmussen

Martin Rasmussen

Trafikklærer

martin.rasmussen@wright.no
Tore Walter Andreasen

Tore Walter Andreasen

Trafikklærer

tore@wright.no

Kontortid

Man

09:15-16:00

Tir - Tor

09:30-16:00

Fre - Søn

wright.no

Avd. Fredrikstad

Veumveien 26 - 1613 Fredrikstad

69 31 96 96

fredrikstad@wright.no