Kontortid

Man - Tir

wright.no

Ons - Fre

08:00-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Trondheim Tiller

Østre Rosten 6, 7075 Tiller

45 83 23 08

tiller@wright.no

Avd. Trondheim Tiller

Skal du ta førerkort for moped, MC, bil eller bil med henger, automat eller manuell? Da står våre trafikklærere klare til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs. Dette kravet gjelder før all form for øvelseskjøring. Oppsatte kurs hos oss finner du via menyene under. Via Mypage har du tilgang for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi kanskje i morgen!

Ansatte

Christine Vollan Bævre

Christine Vollan Bævre

christine@wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Ola Roald Bye

Ola Roald Bye

Faglig leder/Trafikklærer

ola@wright.no
Camilla Johansen

Camilla Johansen

Kundekonsulent

tiller@wright.no
Anders Brune Gjertsen

Anders Brune Gjertsen

Trafikklærer

anders.brune.gjertsen@wright.no
Andreas Vassdal Eggen

Andreas Vassdal Eggen

Trafikklærer

andreas.eggen@wright.no
Elise Broch Eriksen

Elise Broch Eriksen

Trafikklærer

elise.eriksen@wright.no
Ingrid Refsnes Elvsveen

Ingrid Refsnes Elvsveen

Trafikklærer

ingrid@wright.no
KRISTIAN AUNE

KRISTIAN AUNE

Trafikklærer

kristian.aune@wright.no
MORTEN MODALSLI TORSET

MORTEN MODALSLI TORSET

Trafikklærer

morten.modalsli.torset@wright.no
Trude-Iren Lundberg

Trude-Iren Lundberg

Trafikklærer

trude@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger