Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Jessheim

Trondheimsveien 106B - 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no

Avd. Jessheim

Skal du ta førerkort for moped, MC, bil eller bil med henger, står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs. Dette kravet gjelder før all form for øvelseskjøring. Oppsatte kurs hos oss finner du via menyene over. Via Mypage har du tilgang for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi kanskje i morgen!

Ansatte

Martine Quinnies Øverengen

Martine Quinnies Øverengen

Kundekonsulent

jessheim@wright.no
Ingrid Elin R. Rasmussen

Ingrid Elin R. Rasmussen

Faglig leder/Trafikklærer

ingridelin@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
Heidi Dahlen

Heidi Dahlen

Trafikklærer

heidi.dahlen@wright.no
Jonas Ramsli Hansen

Jonas Ramsli Hansen

Trafikklærer

jonas@wright.no
Kjell Smedsrud

Kjell Smedsrud

Trafikklærer

kjell@wright.no
Kristen Andreas Glomset

Kristen Andreas Glomset

Trafikklærer

kriss.glomset@wright.no
Stine Finnestrand

Stine Finnestrand

Trafikklærer

stine@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger