Kontortid

Man - Tor

09:00-13:30


Telefontid

Man - Tors

08:00-16:00

Fredag

08:00-14:00


Alltid åpen

wright.no

Avd. Jessheim

Trondheimsveien 106B, 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no

Avd. Jessheim

Skal du ta førerkort for moped, MC, bil eller bil med henger, står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs. Dette kravet gjelder før all form for øvelseskjøring. Oppsatte kurs hos oss finner du via menyene over. Via Mypage har du tilgang for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi kanskje i morgen!

Ansatte

Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionleder

svend@wright.no
Ingrid Elin R. Rasmussen

Ingrid Elin R. Rasmussen

Avdelingsleder/Trafikklærer

ingridelin@wright.no
Martine Quinnies Øverengen

Martine Quinnies Øverengen

Kundekonsulent

jessheim@wright.no
Heidi Dahlen

Heidi Dahlen

Trafikklærer

heidi.dahlen@wright.no
Ingvild Tønnessen

Ingvild Tønnessen

Trafikklærer

ingvild@wright.no
Jonas Ramsli Hansen

Jonas Ramsli Hansen

Trafikklærer

jonas@wright.no
Kinney Sofie Benjaminsen Mølstre

Kinney Sofie Benjaminsen Mølstre

Trafikklærer

kinney@wright.no
Kjell Smedsrud

Kjell Smedsrud

Trafikklærer

kjell@wright.no
Kristen Andreas Glomset

Kristen Andreas Glomset

Trafikklærer

kriss.glomset@wright.no
Stine Finnestrand

Stine Finnestrand

Trafikklærer

stine@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger