Kontortid

Man - Tor

08:00-16:00

Fre

08:00-14:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Jessheim

Trondheimsvegen 106B, 2050 Jessheim

63 98 24 50

jessheim@wright.no

Avd. Jessheim

Kontoret er stengt 07/05 kl 13:00-14:00, 10/05 kl 14:00-16:00 og 13/05-18/05. Torsdager mellom kl 12:00-12:30 har vi dessverre ikke anledning til å ta telefonen da vi er opptatt med førerprøvebestillinger. Velkommen til oss på Jessheim! Vi holder til i lokalet rett ovenfor Coop Extra, med gangavstand fra Jessheim videregående. Vi har 8 lærere totalt - 5 lærere på manuell og 3 lærere på automat. Vi tilbyr alle lette klasser som trafikalt grunnkurs, personbil, henger, MC og moped. Bestill time hos oss ved å registrere deg på www.wright.no. På MyPage, din bruker, vil du kunne kommunisere med trafikklæreren din. I tillegg finner du blant annet informasjon om neste kjøretime, samt kontooversikt. Informasjon om pakker og kurs finner du også på vår nettside. Pakker dekker som regel ikke hele førerkortet. Ta kontakt om du er usikker på hva som kommer i tillegg. Vi har innført smittevernstillegg som ilegges første kjøretime. Dette for å dekke kostnader i forbindelse med innkjøp av smittevernsutstyr. Bomgebyr ilegges siste time på trinn 3 for å dekke kostnader i forbindelse med økte kostnader ved bompasseringer. Baneleie legges til når man har deltatt på sikkerhetskurs på øvingsbane. Har du spørsmål er det bare å ta kontakt med Martine på kontoret.

Ansatte

Martine Øverengen

Martine Øverengen

Kundekonsulent

jessheim@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionleder

svend@wright.no
Ingrid Elin Rolland Rasmussen

Ingrid Elin Rolland Rasmussen

Faglig leder / Trafikklærer

ingridelin@wright.no
Arnfinn Trønes

Arnfinn Trønes

Trafikklærer

arnfinn.trones@wright.no
Bjørn Robin Skuland Karling

Bjørn Robin Skuland Karling

Trafikklærer

bjorn.karling@wright.no
Heidi Dahlen

Heidi Dahlen

Trafikklærer

heidi.dahlen@wright.no
Ingvild Tønnessen

Ingvild Tønnessen

Trafikklærer

ingvild@wright.no
Jonas Ramsli Hansen

Jonas Ramsli Hansen

Trafikklærer

jonas@wright.no
Kinney Sofie Benjaminsen Mølstre

Kinney Sofie Benjaminsen Mølstre

Trafikklærer

kinney@wright.no
Kjell Smedsrud

Kjell Smedsrud

Trafikklærer

kjell@wright.no
Petter Skolseg Holm

Petter Skolseg Holm

Trafikklærer

petter.holm@wright.no
Raymond Strømsten

Raymond Strømsten

Trafikklærer

rstromsten@hotmail.com
Stine Finnestrand

Stine Finnestrand

Trafikklærer

stine@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger