Kontortid

Man

09:15-16:00

Tir - Tor

09:30-16:00

Fre - Søn

wright.no

Avd. Fredrikstad

Veumveien 26, 1613 Fredrikstad

69 31 96 96

fredrikstad@wright.no

Avd. Fredrikstad

Skal du ta førerkort for moped, motorsykkel, bil eller bil med henger, står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs. Dette kravet gjelder før all form for øvelseskjøring. Via Mypage har du tilgjengelighet for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi kanskje i morgen!!

Ansatte

Marianne Julsen

Marianne Julsen

Kundekonsulent

fredrikstad@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionleder / Trafikklærer

svend@wright.no
Terje Johansen

Terje Johansen

Faglig leder / Avdelingsleder

terje.johansen@wright.no
Anneli Wergeland Krog

Anneli Wergeland Krog

Trafikklærer

anneli.krog@wright.no
MARTIN RASMUSSEN

MARTIN RASMUSSEN

Trafikklærer

Martin.Rasmussen@wright.no
Sigrid Fosser Hansen

Sigrid Fosser Hansen

Trafikklærer

sigrid.hansen@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger