Mopedførerkort (klasse AM146)

Avd. Stavanger

Løkkeveien 11, 4008 Stavanger

48 50 44 11

stavanger@wright.no

Kontortid

Man - Tor

07:30-15:30

Fre

07:30-13:30

Lør - Søn

wright.no

Mopedførerkort (AM146) tillater kjøring av moped med en maksfart på 45 km/t. Minstealderen for dette førerkortet er 16 år.

I denne klassen er det ingen praktisk førerprøve, men det kreves bestått teori prøve ved en av statens vegvesenets trafikkstasjoner. Før du kan avlegge denne prøven må du ha levert søknad om førerkort og ha gjennomført obligatorisk opplæring. Husk at trafikalt grunnkurs må være gjennomført før du starter kurset.

 

Ansatte

Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
Audun Helland

Audun Helland

Avdelingsleder/Trafikklærer

audun.helland@wright.no
Jan Henrik Driftland Engø

Jan Henrik Driftland Engø

Faglig leder/Trafikklærer

jan.henrik@wright.no
Lillian Norby

Lillian Norby

Kundekonsulent

stavanger@wright.no
Cecilie Johansen

Cecilie Johansen

Trafikklærer

cecilie.johansen@wright.no
Hege  Liland

Hege Liland

Trafikklærer

hege.liland@wright.no
Isak Oluf Moe

Isak Oluf Moe

Trafikklærer

isak.oluf.moe@wright.no
LEIF ARNE LIE OLSEN

LEIF ARNE LIE OLSEN

Trafikklærer

leif.arne.lie.olsen@wright.no
Trond Bjørklund Olsen

Trond Bjørklund Olsen

Trafikklærer

trond.bjorklund.olsen@wright.no

Kontortid

Man - Tor

07:30-15:30

Fre

07:30-13:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Stavanger

Løkkeveien 11, 4008 Stavanger

48 50 44 11

stavanger@wright.no