Klasse DE

Du må ha førerkort kl. DE hvis du skal kjøre en motorvogn (Buss) som er godkjent for transport av flere enn 8 passasjerer og trekke tilhenger med tillatt totalvekt over 750 kg. 

Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no

Kontortid

Man - Ons

10:00-15:30

Tor

wright.no

Fre

10:00-15:30

Lør - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Vennesla har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Drammen Tungbil Gjøvik Tungbil Oslo Tungbil Sarpsborg Tungbil

Du må ha førerkort kl. D fra før for å kunne ta førerkort kl. DE.

Har du førerkort kl. DE gjelder det og for kl. BE og D1E.

For ytterligere informasjon, ta kontakt med våre kundekonsulenter.

Ansatte

Roger Aukland

Roger Aukland

Regionsleder/Trafikklærer

roger.aukland@wright.no
May-Liz  Tveit

May-Liz Tveit

Kundekonsulent

vennesla@wright.no
Beate Aukland

Beate Aukland

Faglig leder/Trafikklærer

beate.aukland@wright.no
Henrik Nilsen

Henrik Nilsen

Trafikklærer

henrik.nilsen@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Justyna Haagensen

Justyna Haagensen

Trafikklærer

justyna.haagensen@wright.no
Øyvind Landsverk Johnsen

Øyvind Landsverk Johnsen

Trafikklærer

oyvind.johnsen@wright.no

Kontortid

Man - Ons

10:00-15:30

Tor

wright.no

Fre

10:00-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no