Klasse B96

Skal  du kjøre bil og henger med tillatt totalvekt over 3500kg kan førerkort kl B96 være en god investering. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil +henger) over 3500kg og inntil 4250kg.

Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no

Kontortid

Man - Ons

10:00-15:30

Tor

wright.no

Fre

10:00-15:30

Lør - Søn

wright.no

Smittevernstillegg kommer i tillegg til våre pakkepriser

 

Wright superpakke B96 (B96)

4 990 Kr
Spar 1 110 kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Leie av tilhenger
  • Teorihefte
Info Kjøp nå

For å få dette førerkortet må det gjennomføres 7 timers obligatorisk opplæring på trafikkskolen. Kurset inneholder 2 timer sikring av last,  2 trinnvurderinger og 3 timer sikkerhetskurs på vei.

 

Det kreves ingen førerprøve for denne klassen. Når gjennomført opplæring er registrert hos statens vegvesen kan nytt førerkort hentes på en av vegvesenets trafikkstasjoner.

Neste kurs

Lastsikringskurs (B96)

24.08.20

1 330 KR

Dag 1
24.08.20
kl 09:00 - 10:30
Nico Gonzalez

Prisliste

B96

Lastsikringskurs

1 330 kr

Leie av tilhenger

770 kr

Kjøretime

800 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 400 kr

Trinnvurdering 2

800 kr

Trinnvurdering 3

800 kr

Smitteverntillegg

150 kr

Ansatte

Roger Aukland

Roger Aukland

Regionsleder/Trafikklærer

roger.aukland@wright.no
May-Liz  Tveit

May-Liz Tveit

Kundekonsulent

vennesla@wright.no
Beate Aukland

Beate Aukland

Faglig leder/Trafikklærer

beate.aukland@wright.no
Henrik Nilsen

Henrik Nilsen

Trafikklærer

henrik.nilsen@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Justyna Haagensen

Justyna Haagensen

Trafikklærer

justyna.haagensen@wright.no
Øyvind Landsverk Johnsen

Øyvind Landsverk Johnsen

Trafikklærer

oyvind.johnsen@wright.no

Kontortid

Man - Ons

10:00-15:30

Tor

wright.no

Fre

10:00-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no