Kontortid

Man - Tor

10:00-15:30

Fre - Søn

wright.no

Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no

Avd. Vennesla

Vi tilbyr opplæring i klassene B, A, A1, A2, BE, B96 og Moped. Vi holder til i flotte lokaler i Hunsfos Næringspark. Hos Wright gjør vi opplæringen enklere ved at vi anbefaler kjøp av pakker for å unngå å gjøre opp time for time. Alle pakker gir hyggelige rabatter.

Ansatte

May-Liz  Tveit

May-Liz Tveit

Kundekonsulent

vennesla@wright.no
Roger Aukland

Roger Aukland

Regionleder / Trafikklærer

roger.aukland@wright.no
Beate Aukland

Beate Aukland

Faglig leder / Trafikklærer

beate.aukland@wright.no
Espen Holmer

Espen Holmer

Trafikklærer

espen.holmer@wright.no
Henrik Nilsen

Henrik Nilsen

Trafikklærer

henrik.nilsen@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Justyna Haagensen

Justyna Haagensen

Trafikklærer

justyna.haagensen@wright.no
Øyvind Landsverk Johnsen

Øyvind Landsverk Johnsen

Trafikklærer

oyvind.johnsen@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Traktor

Personbil med tilhenger

Snøscooter