Kontortid

Man - Tor

07:30-15:30

Fre

07:30-13:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Stavanger

Løkkeveien 11, 4008 Stavanger

48 50 44 11

stavanger@wright.no

Avd. Stavanger

Norges største trafikkskole er nå godt etablert i Løkkeveien 13! Vi tilbyr pakkeløsninger på førerkort, og du har mulighet til å booke kjøretimene dine rett i lærers kalender, betale og kommunisere med lærer via nettsiden vår. Velkommen inn til oss!

Ansatte

Lillian  Norby

Lillian Norby

Kundekonsulent

stavanger@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
Anne-Line Aanonsen

Anne-Line Aanonsen

Trafikklærer

anne.line.aanonsen@wright.no
Cecilie Johansen

Cecilie Johansen

Trafikklærer

cecilie.johansen@wright.no
Hege  Liland

Hege Liland

Trafikklærer

hege.liland@wright.no
Isak Oluf Moe

Isak Oluf Moe

Trafikklærer

isak.oluf.moe@wright.no
Jan Henrik Driftland Engø

Jan Henrik Driftland Engø

Trafikklærer

jan.henrik@wright.no
TOR INGE BROKJØB

TOR INGE BROKJØB

Trafikklærer

tor.inge.brokjob@tc.wright.no
Trond Bjørklund Olsen

Trond Bjørklund Olsen

Trafikklærer

trond.bjorklund.olsen@wright.no
Audun Helland

Audun Helland

Daglig leder/Trafikklærer

audun.helland@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger