Kontortid

Man - Fre

07:30-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96 - 0977 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no

Avd. Oslo Nord

Skal du ta førerkort for bil eller bil med henger, står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Vi har også automat. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs eller være over 25 år. Dette kravet gjelder før alle form for øvelseskjøring. Oppsatte kurs hos oss finner du via menyene under. Via Mypage har du tilgjengelighet for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi kanskje i morgen!! TIPS: Trafikklæreren kan etter avtale møte deg til kjøretime i hele Oslo Nord/Øst, men første kjøretime bør starte på Haugenstua. Trafikalt grunnkurs holdes på Haugenstua kontoret.

Ansatte

Kristin Westgaard Mykjåland

Kristin Westgaard Mykjåland

Kundekonsulent

oslotungbil@wright.no
Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Faglig leder/Trafikklærer

torger@tc.wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Hege Gjellum

Hege Gjellum

Trafikklærer

hege.gjellum@wright.no
Michael Abuharon

Michael Abuharon

Trafikklærer

michael.abuharon@wright.no
Morten Rushfeldt

Morten Rushfeldt

Trafikklærer

morten@tc.wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger

Snøscooter