Kontortid

Man - Tor

08:30-16:00

Fre - Søn

wright.no

Avd. Kristiansand

Dronningens gate 38, 4608 Kristiansand S

38 02 56 00

kristiansand@wright.no

Avd. Kristiansand

Skal du ta førerkort for moped, motorsykkel, bil eller bil med henger, står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs. Dette kravet gjelder før all form for øvelseskjøring. Husk også å medbringe beviset fra Statens vegvesen og legitimasjon. Oppsatte kurs hos oss finner du via menyene under. Via Mypage har du tilgjengelighet for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi kanskje i morgen!!

Ansatte

Roger Aukland

Roger Aukland

Regionsleder/Trafikklærer

roger.aukland@wright.no
Camilla Lynnæs Natvig

Camilla Lynnæs Natvig

Kundekonsulent

kristiansand@wright.no
Beate Aukland

Beate Aukland

Faglig leder/Trafikklærer

beate.aukland@wright.no
Eli Katrine Haaland

Eli Katrine Haaland

Trafikklærer

eli.katrine@wright.no
Espen Holmer

Espen Holmer

Trafikklærer

espen.holmer@wright.no
Jan Tore Asheim

Jan Tore Asheim

Trafikklærer

jantore@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Nico Gonzalez

Nico Gonzalez

Trafikklærer

nico.gonzalez@wright.no
Øyvind Landsverk Johnsen

Øyvind Landsverk Johnsen

Trafikklærer

oyvind.johnsen@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger