Kontortid

Man - Tir

08:00-16:00

Ons

wright.no

Tor

08:00-16:00

Fre - Søn

wright.no

Avd. Kristiansand

Dronningens gate 46, 4608 Kristiansand

38 02 56 00

kristiansand@wright.no

Avd. Kristiansand

Skal du ta førerkort for moped, motorsykkel, bil eller bil med henger, står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs. Dette kravet gjelder før all form for øvelseskjøring. Husk også å medbringe beviset fra Statens vegvesen og legitimasjon. Oppsatte kurs hos oss finner du via menyene under. Via Mypage har du tilgjengelighet for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi kanskje i morgen!!

Ansatte

June Bjorå Kjelvik

June Bjorå Kjelvik

Kundekonsulent

vennesla@wright.no
Eli Katrine Haaland

Eli Katrine Haaland

Trafikklærer

eli.katrine@wright.no
Espen Holmer

Espen Holmer

Trafikklærer

espen.holmer@wright.no
Jan Tore Asheim

Jan Tore Asheim

Trafikklærer

jantore@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Sigve Wielsgaard

Sigve Wielsgaard

Trafikklærer

sigve.wielsgaard@wright.no
Roger Aukland

Roger Aukland

Daglig leder/Trafikklærer

roger.aukland@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger