Kontortid

Man - Fre

08:00-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Haugesund

Karmsundgata 56 - 5529 Haugesund

46 44 91 97

haugesund@wright.no

Avd. Haugesund

Vi tilbyr trafikale grunnkurs samt opplæring på personbil - klasse B, personbil med henger - B96 og BE og moped - AM146. I Wright gjør vi opplæringen enklere ved at vi anbefaler kjøp av pakker for å unngå å gjøre opp time for time. Alle pakker gir hyggelige rabatter. Velkommen til Norges største trafikkskole!

Ansatte

Steinar Eikje

Steinar Eikje

Faglig leder/Trafikklærer

steinar.eikje@wright.no
Steffen Rasmussen

Steffen Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

steffen@wright.no
André Pawlica

André Pawlica

Trafikklærer

andre.pawlica@wright.no
Bjørn Valand Munck

Bjørn Valand Munck

Trafikklærer

bjorn.valand@wright.no
Cato Aschim

Cato Aschim

Trafikklærer

cato@wright.no
Jone Vikanes

Jone Vikanes

Trafikklærer

jone.vikanes@wright.no
Terje Vegge  Nielsen

Terje Vegge Nielsen

Trafikklærer

terje.v.nielsen@wright.no
Elin Udjus

Elin Udjus

Avdelingsleder/Kundekonsulent

haugesund@wright.no

Klasser vi tilbyr:

MC & moped

Personbil med tilhenger