Kontortid

Man - Fre

09:30-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Bergen

Inndalsveien 41 - 5063 BERGEN

40 00 13 00

bergen@wright.no

Avd. Bergen

Hei! Endelig har landets største trafikkskole kommet til Bergen. Vi tilbyr trafikale grunnkurs, opplæring på personbil - klasse B og personbil med henger - B96 og BE. Du finner oss like ved Høyskolen i Inndalsveien 41. Velkommen!

Ansatte

Lasse Udjus

Lasse Udjus

Kundekonsulent

bergen@wright.no
Steffen Rasmussen

Steffen Rasmussen

Regionleder

steffen@wright.no
Ingrid-Helen  Husa

Ingrid-Helen Husa

Faglig leder / Avdelingsleder

ingrid-helen@wright.no
Hans Einar Flugon Aase

Hans Einar Flugon Aase

Trafikklærer

hans.aase@wright.no
Helge Hatlestad

Helge Hatlestad

Trafikklærer

helge.hatlestad@wright.no
Ingri Nordanger

Ingri Nordanger

Trafikklærer

ingri.nordanger@wright.no
Sigve Wielsgaard

Sigve Wielsgaard

Trafikklærer

sigve.wielsgaard@wright.no
Stian  Fløtre

Stian Fløtre

Trafikklærer

stian.flotre@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger