Truck, Kran & Maskin

 Dersom du skal kjøre truck, kran eller maskin må du ha kompetansebevis for gjeldende maskin. For å få kompetansebevis for gjeldende maskin må du gjennomføre sertifisert opplæring. Praksisopplæringen kan du ta som fadderordning i egen bedrift. Dersom du ønsker full praksisopplæring uten fadderordning kan det avtales med oss. 

Avd. Kristiansand

Dronningens gate 38, 4608 Kristiansand S

38 02 56 00

kristiansand@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:30-16:00

Fre - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Kristiansand har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Vennesla

Kurs i truck, kran og maskin.

Truck

Dersom du skal kjøre truck, må du ha kompetansebevis for gjeldende truck. For å få kompetansebevis for gjeldende truck må du gjennomføre sertifisert opplæring. Praksisopplæringen kan du ta som fadderordning i egen bedrift. Dersom du ønsker full praksisopplæring uten fadderordning kan det avtales med oss.    

» Les mer

Maskin

Dersom du skal kjøre anleggsmaskin må du ha kompetansebevis for gjeldende maskin. For å få kompetansebevis for gjeldende maskin må du gjennomføre sertifisert opplæring. Praksisopplæringen kan du ta som fadderordning i egen bedrift. Dersom du ønsker full praksisopplæring uten fadderordning kan det avtales med oss.    

» Les mer

Lastebilkran

Dersom du skal kjøre lastebilkran må du ha kompetansebevis. For å få kompetansebevis for gjeldende må du gjennomføre sertifisert opplæring. Praksisopplæringen kan du ta som fadderordning i egen bedrift. Dersom du ønsker full praksisopplæring uten fadderordning kan det avtales med oss.    

» Les mer

Klasse T

» Les mer

Prisliste

T

Kurs i sikring og merking av last

1 200 kr

Kjøretime

950 kr

Trinnvurdering 2

950 kr

Trinnvurdering 3

950 kr

Førerprøve

1 930 kr


For rutiner og regler for avbestillinger, klikk her.

Ansatte

Camilla Lynnæs Solli

Camilla Lynnæs Solli

Kundekonsulent

kristiansand@wright.no
Roger Aukland

Roger Aukland

Regionleder / Trafikklærer

roger.aukland@wright.no
Beate Aukland

Beate Aukland

Faglig leder / Trafikklærer

beate.aukland@wright.no
Eli Katrine Haaland

Eli Katrine Haaland

Trafikklærer

eli.katrine@wright.no
Espen Holmer

Espen Holmer

Trafikklærer

espen.holmer@wright.no
Jan Tore Asheim

Jan Tore Asheim

Trafikklærer

jantore@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Ketil Juul Olsen

Ketil Juul Olsen

Trafikklærer

ketil.olsen@wright.no
Nico Gonzalez

Nico Gonzalez

Trafikklærer

nico.gonzalez@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:30-16:00

Fre - Søn

wright.no

Avd. Kristiansand

Dronningens gate 38, 4608 Kristiansand S

38 02 56 00

kristiansand@wright.no