Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no

Kontortid

Man - Tir

wright.no

Ons

08:00-16:00

Tor

wright.no

Fre

08:00-16:00

Lør - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Vennesla har ingen priser for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Oslo Nord

Snøscooter

Snøscooter (klasse S)

» Les mer

Prisliste

S

Gebyr til trafikkstasjonen og NAF

Gebyr bilde

75 kr

Gebyr teori

600 kr

Utstedelse førerkort

280 kr

Ansatte

June Bjorå Kjelvik

June Bjorå Kjelvik

Kundekonsulent

vennesla@wright.no
Beate Aukland

Beate Aukland

Faglig leder/Trafikklærer

beate.aukland@wright.no
Roger Aukland

Roger Aukland

Regionsleder/Trafikklærer

roger.aukland@wright.no
Espen Holmer

Espen Holmer

Trafikklærer

espen.holmer@wright.no
Henrik Nilsen

Henrik Nilsen

Trafikklærer

henrik.nilsen@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Justyna Haagensen

Justyna Haagensen

Trafikklærer

justyna.haagensen@wright.no
Katrina Emelie Ellingsgaard

Katrina Emelie Ellingsgaard

Trafikklærer

katrina.e.ellingsgaard@wright.no
Sigve Wielsgaard

Sigve Wielsgaard

Trafikklærer

sigve.wielsgaard@wright.no

Kontortid

Man - Tir

wright.no

Ons

08:00-16:00

Tor

wright.no

Fre

08:00-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no