Snøscooter

Den obligatoriske opplæringen vil normalt  gjennomføres over 2 dager. For å gjennomføre opplæringen må man ha egen snøscooter eller leie en (vi kan formidle). De mest snøsikre områdene ligger slik til at det må påregnes overnatting.

Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no

Kontortid

Man - Tor

10:00-15:30

Fre - Søn

wright.no

Snøscooter (S)

6 900 Kr
  • Snøscooter kurs - over 2 påfølgende dager
  • Trinn 2 - Grunnleggende kjøreteknisk opplæring
  • Trinn 3 - Kjøring i variert terreng
  • Trinn 4 - Avsluttende opplæring
Kjøp nå

Leie av snøscooter, overnatting og mat er ikke inkludert i pakka.

Individuelle kjøretimer (ved behov):kr.800,-

Prisliste

S

Kjøretime

800 kr

Gebyr teori

620 kr

Smitteverntillegg

300 kr

Gebyr bilde

80 kr

Gebyr utstedelse førerkort

290 kr

Ansatte

Roger Aukland

Roger Aukland

Regionsleder/Trafikklærer

roger.aukland@wright.no
May-Liz  Tveit

May-Liz Tveit

Kundekonsulent

vennesla@wright.no
Beate Aukland

Beate Aukland

Faglig leder/Trafikklærer

beate.aukland@wright.no
Henrik Nilsen

Henrik Nilsen

Trafikklærer

henrik.nilsen@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Justyna Haagensen

Justyna Haagensen

Trafikklærer

justyna.haagensen@wright.no
Øyvind Landsverk Johnsen

Øyvind Landsverk Johnsen

Trafikklærer

oyvind.johnsen@wright.no

Kontortid

Man - Tor

10:00-15:30

Fre - Søn

wright.no

Avd. Vennesla

Hunsfos Næringspark, 4700 Vennesla

38 15 51 55

vennesla@wright.no