Snøscooter

Den obligatoriske opplæringen vil normalt  gjennomføres over 2 dager. For å gjennomføre opplæringen må man ha egen snøscooter eller leie en (vi kan formidle). De mest snøsikre områdene ligger slik til at det må påregnes overnatting.

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96, 0977 Oslo P.B. 1 Haugenstua, 0915 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no

Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Oslo Nord har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Arendal Kragerø Kristiansand Porsgrunn Vennesla

Leie av snøscooter, overnatting og mat er ikke inkludert i pakka.

Individuelle kjøretimer (ved behov):kr.800,-

Ansatte

Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionleder / Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionleder / Trafikklærer

svend@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Faglig leder / Trafikklærer

torger@wright.no
GRO OFTEDAL HALSEN

GRO OFTEDAL HALSEN

Trafikklærer

gro.halsen@wright.no
KIM ANDRÉ KASIN

KIM ANDRÉ KASIN

Trafikklærer

kim.kasin@wright.no
Michael Abuharon

Michael Abuharon

Trafikklærer

michael.abuharon@wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no
MORTEN ELISEUSSEN RUSHFELDT

MORTEN ELISEUSSEN RUSHFELDT

Trafikklærer

morten@wright.no

Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96, 0977 Oslo P.B. 1 Haugenstua, 0915 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no