Snøscooter

«Grunnkurs klasse S». Grunnkurset er på 3 undervisningstimer og undervisningen gjennomføres i klasserom med inntil 16 elever. 

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96 - 0977 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no

Kontortid

Man - Fre

07:30-15:30

Lør - Søn

wright.no

Snøscooter (S)

6 900 Kr
  • .
  • Grunnkurs klasse S
  • Wright Superpakke Moped
  • Trinn 3 - Kjøring i variert terreng
  • Wright Superpakke Moped
Kjøp nå

Den obligatoriske opplæringen vil normalt  gjennomføres over 2 dager. For å gjennomføre opplæringen må man ha egen snøscooter eller leie en (vi kan formidle). De mest snøsikre områdene ligger slik til at det må påregnes overnatting.

Leie av snøscooter, overnatting og mat er ikke inkludert i pakka.

 

Individuelle kjøretimer (ved behov):kr.800,-

Prisliste

S

Opplæring

Kjøretime

800 kr

Gebyr til trafikkstasjonen og NAF

Gebyr bilde

75 kr

Gebyr teori

600 kr

Utstedelse førerkort

280 kr

Ansatte

Lill Marita Storberget

Lill Marita Storberget

Kundekonsulent

oslo.nord@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Faglig leder/Trafikklærer

torger@tc.wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Hege Gjellum

Hege Gjellum

Trafikklærer

hege.gjellum@wright.no
Kim André Kasin

Kim André Kasin

Trafikklærer

kim.kasin@wright.no
Michael Abuharon

Michael Abuharon

Trafikklærer

michael.abuharon@wright.no

Kontortid

Man - Fre

07:30-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96 - 0977 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no