Snøscooter

Den obligatoriske opplæringen vil normalt  gjennomføres over 2 dager. For å gjennomføre opplæringen må man ha egen snøscooter eller leie en (vi kan formidle). De mest snøsikre områdene ligger slik til at det må påregnes overnatting.

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96 - 0977 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no

Kontortid

Man - Fre

07:30-15:30

Lør - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Oslo Nord har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Vennesla

Leie av snøscooter, overnatting og mat er ikke inkludert i pakka.

Individuelle kjøretimer (ved behov):kr.800,-

Ansatte

Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Faglig leder/Trafikklærer

torger@tc.wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Hege Gjellum

Hege Gjellum

Trafikklærer

hege.gjellum@wright.no
Michael Abuharon

Michael Abuharon

Trafikklærer

michael.abuharon@wright.no
Morten Rushfeldt

Morten Rushfeldt

Trafikklærer

morten@tc.wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no

Kontortid

Man - Fre

07:30-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96 - 0977 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no