Snøscooter

Den obligatoriske opplæringen vil normalt  gjennomføres over 2 dager. For å gjennomføre opplæringen må man ha egen snøscooter eller leie en (vi kan formidle). De mest snøsikre områdene ligger slik til at det må påregnes overnatting.

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96 - 0977 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no

Kontortid

Man - Fre

07:30-15:30

Lør - Søn

wright.no

Snøscooter (S)

6 900 Kr
  • Snøscooter kurs - Grunnkurs klasse S
  • Trinn 2 - Grunnleggende kjøreteknisk opplæring
  • Trinn 3 - Kjøring i variert terreng
  • Trinn 4 - Avsluttende opplæring
Kjøp nå

Leie av snøscooter, overnatting og mat er ikke inkludert i pakka.

Individuelle kjøretimer (ved behov):kr.800,-

Prisliste

S

Opplæring

Kjøretime

800 kr

Andre varer

Leie av kjøretøy/snøscooter

2 500 kr

Gebyr til trafikkstasjonen og NAF

Gebyr bilde

80 kr

Gebyr teori

620 kr

Utstedelse førerkort

290 kr

Ansatte

Kristin Westgaard Mykjåland

Kristin Westgaard Mykjåland

Kundekonsulent

oslotungbil@wright.no
Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Faglig leder/Trafikklærer

torger@tc.wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Hege Gjellum

Hege Gjellum

Trafikklærer

hege.gjellum@wright.no
JAN OVE HVIDSTEN

JAN OVE HVIDSTEN

Trafikklærer

Michael Abuharon

Michael Abuharon

Trafikklærer

michael.abuharon@wright.no
Morten Rushfeldt

Morten Rushfeldt

Trafikklærer

morten@tc.wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no

Kontortid

Man - Fre

07:30-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96 - 0977 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no