Snøscooter

Den obligatoriske opplæringen vil normalt  gjennomføres over 2 dager. For å gjennomføre opplæringen må man ha egen snøscooter eller leie en (vi kan formidle). De mest snøsikre områdene ligger slik til at det må påregnes overnatting.

Avd. Kristiansand

Dronningens gate 38, 4608 Kristiansand S

38 02 56 00

kristiansand@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:30-16:00

Fre - Søn

wright.no

Snøscooter (S)

6 900 Kr
  • Snøscooter kurs - over 2 påfølgende dager
  • Trinn 2 - Grunnleggende kjøreteknisk opplæring
  • Trinn 3 - Kjøring i variert terreng
  • Trinn 4 - Avsluttende opplæring
Kjøp nå

Leie av snøscooter, overnatting og mat er ikke inkludert i pakka.

Individuelle kjøretimer (ved behov):kr.800,-

Prisliste

S

Kjøretime

800 kr

Gebyr bilde

80 kr

Trinn 2 - Grunnleggende kjøreteknisk opplæring

1 370 kr

Gebyr utstedelse førerkort

310 kr


For rutiner og regler for avbestillinger, klikk her.

Ansatte

Camilla Lynnæs Solli

Camilla Lynnæs Solli

Kundekonsulent

kristiansand@wright.no
Roger Aukland

Roger Aukland

Regionleder / Trafikklærer

roger.aukland@wright.no
Beate Aukland

Beate Aukland

Faglig leder / Trafikklærer

beate.aukland@wright.no
Eli Katrine Haaland

Eli Katrine Haaland

Trafikklærer

eli.katrine@wright.no
Espen Holmer

Espen Holmer

Trafikklærer

espen.holmer@wright.no
Jan Tore Asheim

Jan Tore Asheim

Trafikklærer

jantore@wright.no
Jonas Gripsrud

Jonas Gripsrud

Trafikklærer

jonas.gripsrud@wright.no
Ketil Juul Olsen

Ketil Juul Olsen

Trafikklærer

ketil.olsen@wright.no
Nico Gonzalez

Nico Gonzalez

Trafikklærer

nico.gonzalez@wright.no

Kontortid

Man - Tor

08:30-16:00

Fre - Søn

wright.no

Avd. Kristiansand

Dronningens gate 38, 4608 Kristiansand S

38 02 56 00

kristiansand@wright.no