Klasse CE

Alderskrav 21 år.

Du må ha førerkort kl. CE hvis du skal kjøre en motorvogn (Lastebil) med tillatt totalvekt over 3 500 kg og trekke tilhenger med tillatt totalvekt over 750 kg. 

Avd. Oslo Nydalen-Grünerløkka

Gullhaug Torg 1, 0484 Oslo

46 95 96 60

nydalen@wright.no

Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Oslo Nydalen-Grünerløkka har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Drammen Tungbil Gjøvik Tungbil Oslo Tungbil Sarpsborg Tungbil

Du må ha førerkort kl. C fra før for å kunne ta førerkort kl. CE.

Har du førerkort kl. CE gjelder det og for kl. BE og C1E.

I Norge kan du i tillegg kjøre traktor eller motorredskap med tilhenger.

 

Ansatte

Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Regionsleder/Trafikklærer

torger@wright.no
Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Elisabeth Spydevold

Elisabeth Spydevold

Trafikklærer

elisabeth.spydevold@wright.no
ERIK BJERKE TOLLEFSEN

ERIK BJERKE TOLLEFSEN

Trafikklærer

erik.tollefsen@wright.no
Hege Gjellum

Hege Gjellum

Trafikklærer

hege.gjellum@wright.no
Inanc Yasaroglu

Inanc Yasaroglu

Trafikklærer

inanc.yasaroglu@wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no
Morten Rushfeldt

Morten Rushfeldt

Trafikklærer

morten@wright.no

Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nydalen-Grünerløkka

Gullhaug Torg 1, 0484 Oslo

46 95 96 60

nydalen@wright.no