Lastebilkran

Dersom du skal kjøre lastebilkran må du ha kompetansebevis. For å få kompetansebevis for gjeldende må du gjennomføre sertifisert opplæring. Praksisopplæringen kan du ta som fadderordning i egen bedrift. Dersom du ønsker full praksisopplæring uten fadderordning kan det avtales med oss.    

Avd. Sandnes

Elvegata 23 - 4306 Sandnes

46 62 91 66

sandnes@wright.no

Kontortid

Man - Tir

08:30-14:30

Ons

10:00-16:00

Tor

08:30-14:30

Fre - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Sandnes har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Sarpsborg Tungbil Sarpsborg YSK

Ta kurs for Lastebilkran hos oss! 

Ansatte

Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
KRISTINE SÆRSTEN

KRISTINE SÆRSTEN

Kundekonsulent

sandnes@wright.no
Daniel Nyborg

Daniel Nyborg

Faglig leder/Trafikklærer

daniel.nyborg@wright.no
Ben Jone Nilsen

Ben Jone Nilsen

Trafikklærer

ben.jone.nilsen@wright.no
Christian Mozart Torp Øverlien

Christian Mozart Torp Øverlien

Trafikklærer

christian.torp.overlien@wright.no
Erik Røst Jakobsen

Erik Røst Jakobsen

Trafikklærer

erik.jakobsen@wright.no
Kim Lyder Hellevann

Kim Lyder Hellevann

Trafikklærer

kim.lyder.hellevann@wright.no
Lene Sanne

Lene Sanne

Trafikklærer

lene.sanne@wright.no

Kontortid

Man - Tir

08:30-14:30

Ons

10:00-16:00

Tor

08:30-14:30

Fre - Søn

wright.no

Avd. Sandnes

Elvegata 23 - 4306 Sandnes

46 62 91 66

sandnes@wright.no