Lastebilkran

Dersom du skal kjøre lastebilkran må du ha kompetansebevis. For å få kompetansebevis for gjeldende må du gjennomføre sertifisert opplæring. Praksisopplæringen kan du ta som fadderordning i egen bedrift. Dersom du ønsker full praksisopplæring uten fadderordning kan det avtales med oss.    

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96, 0977 Oslo P.B. 1 Haugenstua, 0915 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no

Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Oslo Nord har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Sarpsborg Tungbil Sarpsborg YSK

Ta kurs for Lastebilkran hos oss! 

Ansatte

Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Faglig leder/Trafikklærer

torger@wright.no
Hege Gjellum

Hege Gjellum

Trafikklærer

hege.gjellum@wright.no
Michael Abuharon

Michael Abuharon

Trafikklærer

michael.abuharon@wright.no
Morten Rushfeldt

Morten Rushfeldt

Trafikklærer

morten@wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no

Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nord

Garver Ytteborgsvei 96, 0977 Oslo P.B. 1 Haugenstua, 0915 Oslo

45 83 31 44

oslo.nord@wright.no