Klasse DE

Du må ha førerkort kl. DE hvis du skal kjøre en motorvogn (Buss) som er godkjent for transport av flere enn 8 passasjerer og trekke tilhenger med tillatt totalvekt over 750 kg. 

Avd. Sandnes

Elvegata 23 - 4306 Sandnes

46 62 91 66

sandnes@wright.no

Kontortid

Man - Tir

08:30-16:00

Ons

09:30-17:00

Tor

08:30-16:00

Fre

09:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Velg avdeling for pris

Sandnes har ingen priser eller opplæring for dette kurset. Velg nærmeste avdeling her:
Drammen Tungbil Gjøvik Tungbil Oslo Tungbil Sarpsborg Tungbil

Du må ha førerkort kl. D fra før for å kunne ta førerkort kl. DE.

Har du førerkort kl. DE gjelder det og for kl. BE og D1E.

For ytterligere informasjon, ta kontakt med våre kundekonsulenter.

Ansatte

Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
KRISTINE SÆRSTEN

KRISTINE SÆRSTEN

Kundekonsulent

sandnes@wright.no
Daniel Nyborg

Daniel Nyborg

Avdelingsleder/Trafikklærer

daniel.nyborg@wright.no
Christian Mozart Torp Øverlien

Christian Mozart Torp Øverlien

Faglig leder/Trafikklærer

christian.torp.overlien@wright.no
Ben Jone Nilsen

Ben Jone Nilsen

Trafikklærer

ben.jone.nilsen@wright.no
Erik Røst Jakobsen

Erik Røst Jakobsen

Trafikklærer

erik.jakobsen@wright.no
Geir Erik Birkeland

Geir Erik Birkeland

Trafikklærer

geir.birkeland@wright.no
Helge Bjørkeland

Helge Bjørkeland

Trafikklærer

helge.bjorkeland@wright.no
Kim Lyder Hellevann

Kim Lyder Hellevann

Trafikklærer

kim.lyder.hellevann@wright.no
Lene Sanne

Lene Sanne

Trafikklærer

lene.sanne@wright.no

Kontortid

Man - Tir

08:30-16:00

Ons

09:30-17:00

Tor

08:30-16:00

Fre

09:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Sandnes

Elvegata 23 - 4306 Sandnes

46 62 91 66

sandnes@wright.no