Klasse BE

Skal du kjøre bil og henger med tillat totalvekt over 4250kg trenger man førerkort i kl BE. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil+henger) over 4250kg og inntil 7000kg.

Avd. Oslo Nydalen-Grünerløkka

Gullhaug Torg 1, 0484 Oslo

46 95 96 60

nydalen@wright.no

Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Wright superpakke BE (BE)

6 990 Kr
Spar 1 080 kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Førerprøve
  • Leie av tilhenger
Info Kjøp nå

Wright superpakke B96 (B96)

4 990 Kr
Spar 780 kr
  • Trinnvurdering 2
  • Trinnvurdering 3
  • Lastsikringskurs
  • Sikkerhetskurs på veg m/henger
  • Leie av tilhenger
Info Kjøp nå

For å få dette førerkortet må det gjennomføres 7 timers obligatorisk opplæring på trafikkskolen. Kurset inneholder 2 timer sikring av last,  2 trinnvurderinger og 3 timer sikkerhetskurs på vei.

I denne klassen må man i tillegg bestå en praktisk førerprøve ved en av vegvesenets trafikkstasjoner for å få førerrett.

Klasse B96

Skal  du kjøre bil og henger med tillatt totalvekt over 3500kg kan førerkort kl B96 være en god investering. Denne klassen gir rett til å føre vogntog(bil +henger) over 3500kg og inntil 4250kg.

» Les mer

Prisliste

BE

B96

Lastsikringskurs

925 kr

Leie av tilhenger

770 kr

Kjøretime

815 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 445 kr

Trinnvurdering 2

815 kr

Trinnvurdering 3

815 kr

Førerprøve

2 300 kr

Gebyr førerprøve

930 kr

Gebyr bilde til førerkort

80 kr

Gebyr utstedelse førerkort

300 kr

Lastsikringskurs

925 kr

Leie av tilhenger

770 kr

Kjøretime

815 kr

Sikkerhetskurs på veg m/henger (3 timer)

2 445 kr

Trinnvurdering 2

815 kr

Trinnvurdering 3

815 kr

Ansatte

Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Regionsleder/Trafikklærer

torger@tc.wright.no
Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Elisabeth Spydevold

Elisabeth Spydevold

Trafikklærer

elisabeth.spydevold@tc.wright.no
ERIK BJERKE TOLLEFSEN

ERIK BJERKE TOLLEFSEN

Trafikklærer

erik.tollefsen@wright.no
Hege Gjellum

Hege Gjellum

Trafikklærer

hege.gjellum@wright.no
Inanc Yasaroglu

Inanc Yasaroglu

Trafikklærer

inanc.yasaroglu@wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no
Morten Rushfeldt

Morten Rushfeldt

Trafikklærer

morten@tc.wright.no
QADEER UL HASSAN DAR

QADEER UL HASSAN DAR

Trafikklærer

dar@wright.no

Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nydalen-Grünerløkka

Gullhaug Torg 1, 0484 Oslo

46 95 96 60

nydalen@wright.no