Kontortid

Man - Tir

08:30-14:30

Ons

10:00-16:00

Tor - Fre

08:30-14:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Sandnes

Elvegata 23 - 4306 Sandnes

46 62 91 66

sandnes@wright.no

Avd. Sandnes

Hei, og velkommen te Wright Trafikkskole avd. Sandnes. Her hos oss tilbyr me trafikkopplæring i moped, bil (både manuell og automat), motorsykkel i klasse A1 og A2 å A, og bil med henger (B96/ BE). Me holde te i 4 etg til Amfi Vågen sitt parkeringshus i Elvegata 23. Husk at før du kan starta me øvelseskjøring, så må du ha fullført Trafikalt grunnkurs. Dette gjelde for alle klasser. Oppsatte kurs for dette, og alle andre klasser, finne du via menyen øverst på siå. Me har og mulighet for å komma til skoler ol. å holde eksempelvis Trafikale grunnkurs, eller lastesikringskurs. Du som elev får og tilgang te ei egen sia på nettet som hette «mypage». Her vil du ha øvesikt øve egen opplæring, betalingsinformasjon, meldinger osv. og du vil og ha mulighet for å booke kjøretimer sjøl. Registrer deg i dag, så snakkes me kanskje i mårå?!?

Ansatte

KRISTINE SÆRSTEN

KRISTINE SÆRSTEN

Kundekonsulent

sandnes@wright.no
Daniel Veastad

Daniel Veastad

Faglig leder/Trafikklærer

daniel.veastad@wright.no
Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionsleder/Trafikklærer

svend@wright.no
Ben Jone Nilsen

Ben Jone Nilsen

Trafikklærer

ben.jone.nilsen@wright.no
Christian Torp Øverlien

Christian Torp Øverlien

Trafikklærer

christian.torp.overlien@wright.no
Erik Røst Jakobsen

Erik Røst Jakobsen

Trafikklærer

erik.jakobsen@wright.no
Kim Lyder Hellevann

Kim Lyder Hellevann

Trafikklærer

kim.lyder.hellevann@wright.no
Lene Sanne

Lene Sanne

Trafikklærer

lene.sanne@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger