Kontortid

Man - Tir

08:30-16:00

Ons

09:30-17:00

Tor

08:30-16:00

Fre

09:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Sandnes

Elvegata 23 - 4306 Sandnes

46 62 91 66

sandnes@wright.no

Avd. Sandnes

Hei og velkommen til Wright Trafikkskole avd. Sandnes. Her hos oss tilbyr vi trafikkopplæring i bil (manuell og automat), motorsykkel i klasse A1, A2 og A, samt bil med henger (B96/ BE). Vi holder til i 4 etg i Amfi Vågen sitt parkeringshus i Elvegata 23. Husk at før du kan starte med øvelseskjøring, så må du ha fullført Trafikalt grunnkurs. Dette gjelder for alle klasser. Oppsatte kurs for dette, og alle andre klasser finner du via menyen øverst på siden. Vi har også mulighet for å komme til skoler og lignende for å holde eksempelvis Trafikale grunnkurs eller lastesikringskurs. Du som elev får tilgang til en egen side på nettet som heter «mypage». Her vil du ha oversikt over egen opplæring, betalingsinformasjon, meldinger osv. Du vil også ha mulighet for å booke kjøretimer selv. Registrer deg i dag, så snakkes vi kanskje allerede i morgen?!?

Ansatte

KRISTINE SÆRSTEN

KRISTINE SÆRSTEN

Kundekonsulent

sandnes@wright.no
Linda Marie Ødegård Frøland

Linda Marie Ødegård Frøland

Kundekonsulent

NINA HELEN BOREN

NINA HELEN BOREN

Kundekonsulent

Svend Rasmussen

Svend Rasmussen

Regionleder / Trafikklærer

svend@wright.no
Christian Mozart Torp Øverlien

Christian Mozart Torp Øverlien

Faglig leder / Avdelingsleder

christian.torp.overlien@wright.no
Ben Jone Nilsen

Ben Jone Nilsen

Trafikklærer

ben.jone.nilsen@wright.no
Erik Røst Jakobsen

Erik Røst Jakobsen

Trafikklærer

erik.jakobsen@wright.no
Geir Erik Birkeland

Geir Erik Birkeland

Trafikklærer

geir.birkeland@wright.no
Helge Bjørkeland

Helge Bjørkeland

Trafikklærer

helge.bjorkeland@wright.no
Kim Lyder Hellevann

Kim Lyder Hellevann

Trafikklærer

kim.lyder.hellevann@wright.no
Lene Sanne

Lene Sanne

Trafikklærer

lene.sanne@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger