Kontortid

Man - Fre

09:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nydalen/Grünerløkka

Nydalsveien 33. 0484 Oslo

46 95 96 60

nydalen@wright.no

Avd. Oslo Nydalen/Grünerløkka

Vi opplever fortsatt stor pågang. Og pga noe ferieavvikling i juli har vi nå ca.4-5 ukers ventetid på ledig time kl.B. Noen avbestillinger forekommer. Anbefaler å booke flere timer på forhånd. Det er stor pågang på tlf og mail inn til kontoret, vi beklager ventetiden. For å komme i gang. Registrer deg inn, kjøp en pakke og når den er betalt - book timer på MyPage. Vil du kun ha noen timer (ikke pakke) må du innbetale et beløp inn på din bruker (via nettbank, konto og KID finner du på MyPage under konto). Har du tatt Trafikale grunnkurs hos oss først, må du huske å endre innstilling til Klasse B før du booker kjøretimer. Skal du ta BE/B96 opplæring er du velkommen til å registrere deg hos oss i Nydalen. Derimot oppmøte til opplæring BE/B96 er ved vår kontor på Haugenstua, adr: Garver Ytteborgsvei 96.

Ansatte

Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionleder / Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Regionleder / Trafikklærer

torger@wright.no
ELISABETH SPYDEVOLD

ELISABETH SPYDEVOLD

Trafikklærer

elisabeth.spydevold@wright.no
ERIK BJERKE TOLLEFSEN

ERIK BJERKE TOLLEFSEN

Trafikklærer

erik.tollefsen@wright.no
GRO OFTEDAL HALSEN

GRO OFTEDAL HALSEN

Trafikklærer

gro.halsen@wright.no
Inanc Yasaroglu

Inanc Yasaroglu

Trafikklærer

inanc.yasaroglu@wright.no
KIM ANDRÉ KASIN

KIM ANDRÉ KASIN

Trafikklærer

kim.kasin@wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no
MORTEN ELISEUSSEN RUSHFELDT

MORTEN ELISEUSSEN RUSHFELDT

Trafikklærer

morten@wright.no
Oddvin Per Johansen

Oddvin Per Johansen

Trafikklærer

oddvin
Vivian Aasly

Vivian Aasly

Trafikklærer

vivian.aasly@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger