Kontortid

Man - Fre

08:30-16:00

Lør - Søn

wright.no

Avd. Oslo Nydalen/Grünerløkka

Gullhaug Torg 1 - 0484 Oslo

46 95 96 60

nydalen@wright.no

Avd. Oslo Nydalen/Grünerløkka

Sommeren er over og tråsykkelen er parkert for vinteren, nå er det kollektivt tilbud som gjelder. Men bussen venter ikke på deg og dukker ikke alltid opp når den skal. Den kjører deg ikke til hytta på fjellet med all bagasje og utstyr, og den plukker ikke opp barna dine en tidlig søndagsmorgen for å dra på fotballturnering 2 timer unna Oslo. Og når du skal på Hafjell med vennegjengen din, da er vel de fleste enig i at en biltur sammen gjør opplevelsen mye bedre. FØRERKORTET GIR FRIHET! Førerkortet er også en meget god investering både for deg privat og i arbeidslivet. Så ikke vent! Wright Trafikkskole er her for å gi deg den beste trafikkopplæringen! Vi brenner for faget og er lidenskapelig opptatt av å gjøre veiene trygge for alle! Er du mellom 15 og 25 år da er det trafikale grunnkurset du må starte med, meld deg på via nettsiden så er du i gang! De over 25 år har fritak fra teoridelen på trafikale grunnkurset, men må fortsatt gjennomføre Førstehjelp og Trafikant i mørket (mørkekjøring) i løpet av opplæringen. Det betyr at du som er over 25 år kan starte rett på kjøretimer! Så ikke vent, bestill deg Superpakken eller en Startpakke og avtal første kjøretime allerede i dag!

Ansatte

Sonia W. Gullbrekken

Sonia W. Gullbrekken

Kundekonsulent

nydalen@wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionsleder/Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Torger Eliseussen

Torger Eliseussen

Regionsleder/Trafikklærer

torger@tc.wright.no
Chris  Swann

Chris Swann

Trafikklærer

chris.swann@wright.no
ERIK BJERKE TOLLEFSEN

ERIK BJERKE TOLLEFSEN

Trafikklærer

erik.tollefsen@wright.no
Hege Gjellum

Hege Gjellum

Trafikklærer

hege.gjellum@wright.no
Jørgen Hyllseth

Jørgen Hyllseth

Trafikklærer

jorgen@wright.no
Morten Rushfeldt

Morten Rushfeldt

Trafikklærer

morten@tc.wright.no
Morten Berge-Eriksen

Morten Berge-Eriksen

Trafikklærer

morten.eriksen@wright.no
QADEER UL HASSAN DAR

QADEER UL HASSAN DAR

Trafikklærer

dar@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger