Kontortid

Man - Fre

08:15-15:45

Lør - Søn

wright.no

Avd. Molde

Strandgata 1, 6415 Molde

40 61 23 43

molde@wright.no

Avd. Molde

Wright Trafikkskole har åpnet i Molde! Vi tilbyr trafikale grunnkurs samt opplæring personbil - klasse B. Vi har også tilbud om opplæring på Automat, bil m/henger - BE og B96. Mopedopplæring kl AM146 Hos Wright gjør vi opplæringen enklere ved at vi anbefaler kjøp av pakker for å unngå å gjøre opp time for time. Alle pakker gir hyggelige rabatter.

Ansatte

Lene Skjerseth  Sæter

Lene Skjerseth Sæter

Kundekonsulent

molde@wright.no
Jørn Sorthe

Jørn Sorthe

Faglig leder/Trafikklærer

jorn.sorthe@wright.no
Einar Drågen

Einar Drågen

Trafikklærer

einar.draagen@wright.no
Magnus Nerland

Magnus Nerland

Trafikklærer

magnus.nerland@wright.no
Randi Roaldsetli

Randi Roaldsetli

Trafikklærer

randi.roaldsetli@wright.no
Stian Drågen

Stian Drågen

Trafikklærer

stian.draagen@wright.no
Stine Therese Flemmen

Stine Therese Flemmen

Trafikklærer

stine.flemmen@wright.no
Thomas Bronnes

Thomas Bronnes

Trafikklærer

thomas.bronnes@wright.no
Iselin Lerheim

Iselin Lerheim

Avdelingsleder/Trafikklærer

iselin.lerheim@wright.no
Steffen Rasmussen

Steffen Rasmussen

Regionleder

steffen@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger

MC & moped