Kontortid

Man - Tirs - Tors

08:00-16:00


Telefontid

Ons - Fre

08:15-15:45


Alltid åpen

wright.no

Avd. Kristiansund

Trollsvingen 41, 6511 Kristiansund

46 44 00 10

kristiansund@wright.no

Avd. Kristiansund

Wright Trafikkskole åpner avdeling i Kristiansund! Vi tilbyr trafikale grunnkurs samt opplæring personbil - klasse B. Vi har også tilbud om opplæring på Automat, bil m/henger - BE og B96. Hos Wright gjør vi opplæringen enklere ved at vi anbefaler kjøp av pakker for å unngå å gjøre opp time for time. Alle pakker gir hyggelige rabatter.

Ansatte

Steffen Rasmussen

Steffen Rasmussen

Regionleder

steffen@wright.no
Henriette Hjelkrem Remmem

Henriette Hjelkrem Remmem

Kundekonsulent

kristiansund@wright.no
Sigve Huse Leren

Sigve Huse Leren

Kundekonsulent

sigve.huse.leren@wright.no
Iselin Lerheim

Iselin Lerheim

Avdelingsleder/Trafikklærer

iselin.lerheim@wright.no
Jørn Sorthe

Jørn Sorthe

Faglig leder/Trafikklærer

jorn.sorthe@wright.no
Bjørn Egil  Hultgreen

Bjørn Egil Hultgreen

Trafikklærer

bjorn.hultgreen@wright.no
Magnus Nerland

Magnus Nerland

Trafikklærer

magnus.nerland@wright.no
Sigurd Olav Marcelius

Sigurd Olav Marcelius

Trafikklærer

sigurd.olav.marcelius@wright.no
Stian Drågen

Stian Drågen

Trafikklærer

stian.draagen@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger