Kontortid

Man - Tir

11:00-16:00

Ons

wright.no

Tor

11:00-16:00

Fre - Søn

wright.no

Avd. Karmøy

Hovedgaten 52, 4250 Kopervik

45 39 79 55

karmoy@wright.no

Avd. Karmøy

Vi tilbyr trafikale grunnkurs samt opplæring på personbil - klasse B, personbil med henger - B96 og BE og moped - AM146. I Wright gjør vi opplæringen enklere ved at vi anbefaler kjøp av pakker for å unngå å gjøre opp time for time. Alle pakker gir hyggelige rabatter. Velkommen til Norges største trafikkskole!

Ansatte

Elin Lewin Holten

Elin Lewin Holten

Kundekonsulent

karmoy@wright.no
Elin Udjus

Elin Udjus

Avdelingsleder / Kundekonsulent

haugesund@wright.no
Steffen Rasmussen

Steffen Rasmussen

Regionleder / Trafikklærer

steffen@wright.no
Anne  Haraldseid

Anne Haraldseid

Faglig leder / Trafikklærer

anne.haraldseid@wright.no
André Pawlica

André Pawlica

Trafikklærer

andre.pawlica@wright.no
Bjørn Valand Munck

Bjørn Valand Munck

Trafikklærer

bjorn.valand@wright.no
Jone Vikanes

Jone Vikanes

Trafikklærer

jone.vikanes@wright.no
Kjersti Ask Nybøe

Kjersti Ask Nybøe

Trafikklærer

kjersti.nyboe@wright.no
Line  Udjus

Line Udjus

Trafikklærer

line.udjus@wright.no
May  Øvrevik

May Øvrevik

Trafikklærer

may.ovrevik@wright.no
Steinar Eikje

Steinar Eikje

Trafikklærer

steinar.eikje@wright.no
Terje Vegge  Nielsen

Terje Vegge Nielsen

Trafikklærer

terje.v.nielsen@wright.no

Klasser vi tilbyr:

MC & moped

Personbil med tilhenger