Kontortid

Man - Fre

08:00-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Asker / Bærum

Alfheim 28, 1384 Asker

66 78 75 25

asker@wright.no

Avd. Asker / Bærum

Akkurat nå opplever vi stor pågang på kjøretimer. Det er 4-5 ukers ventetid for å booke første kjøretime. Derfor anbefaler vi å være tidlig ute med oppstart av kjøreopplæringen. Skal du ta førerkort for motorsykkel, bil eller bil med henger. Da står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs eller være over 25 år .Via Mypage har du tilgjengelighet for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Registrer deg som elev i dag – så ses vi kanskje i morgen!! Oppsatte kurs hos oss finner du via menyene under.

Ansatte

STINE  KALAND

STINE KALAND

Kundekonsulent

asker@wright.no
Anders Karlsen

Anders Karlsen

Regionleder / Trafikklærer

anders@wright.no
Harald Sehl

Harald Sehl

Faglig leder / Avdelingsleder

harald@wright.no
Anders Richvoldsen

Anders Richvoldsen

Trafikklærer

anders.richvoldsen@wright.no
HÅVARD NILSEN

HÅVARD NILSEN

Trafikklærer

havard.nilsen@wright.no
Olav Opås

Olav Opås

Trafikklærer

olav@wright.no
Raymond Lehre

Raymond Lehre

Trafikklærer

raymond.lehre@wright.no
Sebastian Halvorsen  Frents

Sebastian Halvorsen Frents

Trafikklærer

sebastian.frents@wright.no
Silje Marie Flintegård

Silje Marie Flintegård

Trafikklærer

silje.marie.flintegaard@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger