Kontortid

Man - Fre

08:00-15:30

Lør - Søn

wright.no

Avd. Asker / Bærum

Alfheim 28, 1384 Asker

66 78 75 25

asker@wright.no

Avd. Asker / Bærum

Vi har dessverre ikke kapasitet til å ta inn flere elever på MC opplæring for sesongen 2021. TIL INFO: Vi opplever fortsatt stor pågang. Og på grunn av ferieavvikling i Juli har vi nå ca 5-6 ukers ventetid på ledige timer . Anbefaler å booke flere timer på forhånd. Ta kontakt med kontoret for mer informasjon. Skal du ta førerkort for motorsykkel, bil eller bil med henger. Da står vår avdeling klar til å hjelpe deg. Husk at før du kan starte opp med øvelseskjøring må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs eller være over 25 år .Via Mypage har du tilgjengelighet for selv å administrere og ha kontroll på din egen opplæring. Du finner oss i Alfheim 28 i Asker, Velkommen!

Ansatte

STINE  KALAND

STINE KALAND

Kundekonsulent

asker@wright.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Regionleder / Trafikklærer

erik.andersen@wright.no
Olav Opås

Olav Opås

Faglig leder / Trafikklærer

olav@wright.no
HÅVARD NILSEN

HÅVARD NILSEN

Trafikklærer

havard.nilsen@wright.no
Raymond Lehre

Raymond Lehre

Trafikklærer

raymond.lehre@wright.no
Sebastian Halvorsen  Frents

Sebastian Halvorsen Frents

Trafikklærer

sebastian.frents@wright.no
Silje Marie Flintegård

Silje Marie Flintegård

Trafikklærer

silje.marie.flintegaard@wright.no
Anders Karlsen

Anders Karlsen

Nettverksansvarlig

anders@wright.no
Harald Sehl

Harald Sehl

Distriktsleder / Avdelingsleder

harald@wright.no

Klasser vi tilbyr:

Personbil med tilhenger